Proje Hizmetleri

PROJE HİZMETİ

Müşteri desteğimiz kapsamlı ve güvenilirdir. Müşteri genellikle geliştirme aşamasından itibaren ekibin bir parçasıdır. Üretimden kuruluma ve kalite güvencesine kadar, sürtünmesiz süreçler garantilidir. Devreye alma, yazılım güncellemeleri ve eğitim, sistemlerinizin tüm hizmet ömrü boyunca onarım hizmetleri ve teknik desteğin yanı sıra ürün yelpazemizin önemli parçalarıdır.

 

Planlama ve Geliştirme

Yolcu Bilgilendirme Sistemi için Proje Desteği.

Planlama ve Geliştirme
Proje ve planlama desteğimiz, sizin için doğru çözümü teknik ve teknik açıdan bulmamızı sağlar. Ekonomik perspektif  ve güçlü tasarımı içerir. Bunu yapmak için genellikle mevcut bileşenleri uyarlarız. Daha karmaşık projeler için, uzmanlarınızla birlikte disiplinler arası bir ekiple doğru çözümü geliştirmekten de mutluluk duyarız. Spesifikasyonlar tanımlandıktan sonra, tüm gereksinimlerinizi karşılayacak çözümü buluyoruz.

Testler ve Devreye Alma
Tüm ürün testleri ve kurulum çalışmaları tesislerimizde veya sizin yerinizde yapılabilir (FAT & SFAT).

Kalite garantisi

Yeni geliştirilen bileşenler ve cihazlar, harici ve bağımsız test laboratuvarları tarafından test edilmektedir. Müşteriler, CE standartlarına göre (malzeme güvenliği, elektrik testi, çevre testi, Elektronik uyumluluk, titreşim, sıcaklık, nem vb.) Gerekli kalite belgelerini sağlar.

FAT

Müşteri şartnamelerine ve gereksinimlerine göre teslim ediyoruz ve bunu sizin için uygun kabul testi raporları ile gösteriyoruz. Testlerdeki süreçleri ve gereksinimleri tanımlamak için sizinle birlikte çalışıyoruz (FAT) ve sisteminizin işlevselliğini garanti ediyoruz.

Devereye Alma

ODESAN, cihazınızı devreye almak ve her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlamak için gereken tüm konfigürasyonları sağlar.

SAT

Üçüncü şahıs cihazlarla arayüzler ve bunlarla ilgili uyumluluk testleri özellikle önemlidir. Lokasyonunuzdaki saha kabul testleri, sisteminizin sorunsuz çalışmasını garanti eder.

Satış Sonrası

Sisteminizin tüm hizmet ömrü boyunca ODESAN Desteğine güvenebilirsiniz. Yükseltmeler, güncellemeler veya onarımlarla ilgili teknik sorularınız veya sorularınız olsun, uzmanlarımız her zaman yanınızdadır. Yolcu bilgilendirme sisteminizi yükseltmek mi istiyorsunuz? Daha fazla bilgi ekranına mi ihtiyacınız var? Bir sorunuz mu var? Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyar ve mümkün olduğunda hemen yanıt verir.